#1 2011-01-03 21:06:46

 forr3st

Administrator

7762121
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-01-03
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Jak rozkładac wojownika

Schemat rozwoju wojownika

Jeśli jeszcze nie masz swojego pomysłu na rozwój postaci w tym dziale poradnika do gry Metin2 możesz znaleźć kilka przykładowych schematów rozwoju.

Na wstępie powiem o ważnej zasadzie, której nie będę już wspominał w dalszej części:

Na początku w każdą umiejętność przydzielamy jeden punkt a potem chronologicznie maksujemy umiejętności, które są podane w dalszej części poradnika. Ważne jest aby umiejętność awansowała na poziom mistrzowski (M) gdy osiągnie 17 poziom, jeśli tak się nie stanie trzeba iść do staruszki aby zresetowała umiejętności i znów rozdajemy punkty w daną umiejętność. Zabieg powtarzamy do skutku, aż umiejętność awansuje na 17 poziomie.

Wojownik body:

I

Statystyki: witalność 1 : 2 siła

Umiejętności: Najpierw aura miecza, potem berserk, wir miecza, trzystronne cięcie, szarża.

Opis: Po rozdaniu siły do maksymalnego poziomu trzeba przydzielać punkty w witalność do maksymalnego poziomu a potem w zręczność. Taki typ wojownika jest nastawiony do pvp. Bardzo ofensywny. Polecam do tego typu szybką broń jednoręczną, ponieważ będziesz zadawał szybkie obrażenia w miarę wysokie przy czym będziesz szybciej powalał przeciwnika na ziemię jeśli będzie to mental lub jeśli przeciwnik będzie miał broń dwuręczną. Co jest bardzo ważne jeśli ma się mało życia. Berserk dodatkowo zwiększ twoją szybkość.

II

Statystyki: witalność 1 : 1 siła

Umiejętności: Najpierw aura miecza, potem berserk, wir miecza, trzystronne cięcie, szarża

Opis: Bardzo proste rozwiązanie nadaje się i do wysokiego expienia (kilka grupek na raz) i do pvp nie będziesz najgorszy. W tym wypadku można się pokusić o broń dwuręczną, ale ja radzę ogólnie do body używać broni jednoręcznej.

Wojownik mental:

I

Statystyki: witalność 2 : 1 siła

Umiejętności: Najpierw silne ciało, potem duchowe uderzenie, walnięcie, tąpnięcie, uderzenie miecza.

Opis: Chyba najlepszy sposób na rozstawienie statystyk i umiejętności u mentala. Przetestowałem go na własnej postaci i sprawuje się świetnie. Bardzo dobry do expienia, silne ciało dodaje bardzo dużo obrony co oszczędza zużycie mikstur. W pvp bardzo silny, dużo witalności i obrony do tego broń dwuręczna dająca wysokie obrażenia.

II

Statystyki witalność 3 : 0 siła po wymaksowaniu witalności rozdajemy punkty w siłę też do maksymalnego poziomu

Umiejętności: Najpierw silne ciało, potem duchowe uderzenie, walnięcie, tąpnięcie, uderzenie miecza.

Opis: Taki typ mentala na początku nadaje się praktycznie tylko do expienia, potem gdy będziesz rozdawał punkty w siłę będziesz miał coraz większe obrażenia. W pvp może być całkiem dobry.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
war of the immortal poradnik aishwarya rai sposób na zerwany gwint nowenna do dzieciątka jezus w każdej potrzebie www.git-ludzie.pun.pl