#1 2011-01-03 21:08:28

 forr3st

Administrator

7762121
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-01-03
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Jak rozkładac szamana

Schemat rozwoju szamana

Jeśli jeszcze nie masz swojego pomysłu na rozwój postaci w tym dziale poradnika do gry Metin2 możesz znaleźć kilka przykładowych schematów rozwoju.

Na wstępie powiem o ważnej zasadzie, której nie będę już wspominał w dalszej części:

Na początku w każdą umiejętność przydzielamy jeden punkt a potem chronologicznie maksujemy umiejętności, które są podane w dalszej części poradnika. Ważne jest aby umiejętność awansowała na poziom mistrzowski (M) gdy osiągnie 17 poziom, jeśli tak się nie stanie trzeba iść do staruszki aby zresetowała umiejętności i znów rozdajemy punkty w daną umiejętność. Zabieg powtarzamy do skutku, aż umiejętność awansuje na 17 poziomie.

Statystyki szamanow zarówno leczących jak i smok są bardzo podobne.

Szaman leczący:

I

Statystyki: Najpierw inteligencja max, potem max witalność.

Umiejętności: Najpierw leczenie, potem zwinność, zwiększenie ataku, przywołanie błyskawicy, błyskawiczny rzut, burzowy szpon.

Opis:Statystyki oraz umiejętności dopasowane najbardziej do szamanów buffujących. Takim typem na początku będziesz tylko buffował ale później będzie można poexpić samemu.

II

Statystyki: Inteligencja 2 : 1 witalność

Umiejętności: najpierw przywołanie błyskawicy, potem błyskawiczny rzut, zwinność, burzowy szpon, zwiększenie ataku, leczenie.

Opis: Szaman nastawiony zarówno na buffowanie jak i pvp. Można dobrze buffować jak również atakować czarami ofensywnymi, które będą miały niezłą moc.

Szaman smok:

I

Statystyki: Najpierw inteligencja max, potem max witalność.

Umiejętności: Najpierw pomoc smoka, potem błogosławieństwo, odbicie, smoczy skowyt, strzelający smok, latający talizman.

Opis: Statystyki oraz umiejętności dopasowane najbardziej do szamanów buffujących. Takim typem na początku będziesz tylko buffował ale później będzie można poexpić samemu.

II

Statystyki: Inteligencja 2 : 1 witalność

Umiejętności: Najpierw smoczy skowyt, potem strzelający smok, pomoc smoka, latający talizman, błogosławieństwo, odbicie.

Opis: Szaman nastawiony zarówno na buffowanie jak i pvp. Można dobrze buffować jak również atakować czarami ofensywnymi, które będą miały niezłą moc.

skille napewno tak jak wy bym nie dał haha ale poradnik całkiem ładny byście napisali jak ekspić hellerem do 50szybko

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
break dance nauka w domu forum mikolajki odrzywki na poszerzenie w barkach darmowe kino na telefon www.genelia-d-souza.pun.pl